2012/2013 Női kézilabda bajnokság, NB3 Somogy - Zala csoport
XXIV. Forduló (május 11-12.)
Botfai LSC - Petőfi SE 7 - 15 (2 - 6)
NIKÉ SE - Barcsi VSE 17 - 35 (8 - 16)
Kutasi NKC - GÓ-NA Lenti 28 - 20 (14 - 9)
Kadarkúti SZSE - Egerszegi KK 34 - 21 (17 - 7)
Zalaszentrgóti KC - BBSC 25 - 26 (10 - 14)
Csurgói NKC - IZZÓ SE 37 - 28 (21 - 12)
Szabadnapos: Vonyarcvashegy SE
XXIII. Forduló (május 4-5.)
BBSC - Csurgói NKC 27 - 27 (15 - 12)
Petőfi SE - Egerszegi KK 18 - 23 (11 - 13)
Vonyarcvashegy SE - GÓ-NA Lenti 28 - 22 (14 - 13)
Barcsi VSE - Zalaszentgróti KC 25 - 26 (15 - 18)
IZZÓ SE - Botfai LSC 15 - 13 (9 - 7)
Kadarkúti SZSE - Kutas NKC 40 - 27 (18 - 13)
szabadnapos: NIKÉ SE
XXII. Forduló (április 27-28.)
Barcsi VSE – BBSC 24 - 28 (13 - 14)
Kutas NKC - Petőfi SE 21 - 13 (10 - 3)
Vonyarcvashegy SE - Kadarkúti SZSE 17 - 27 (9 - 13)
Botfai LSC - Csurgói NKC 15 - 31 (6 - 18)
NIKÉ SE - GÓ-NA Lenti 20 - 22 (7 - 12)
Egerszegi KK - IZZÓ SE 28 - 23 (16 - 10)
szabadnapos: Zalaszentgrót KC
XXI. Forduló (április 20-21.)
GÓ-NA Lenti - Zalaszentgrót KC 20 - 23 (10 - 9)
Csurgói NKC - Egerszegi KK 37 - 25 (15 - 8)
IZZÓ SE - Kutasi NKC 18 - 35 (10 - 15)
Vonyarcvashegy SE - Petőfi SE 21 - 12 (12 - 5)
BBSC - Botfai LSC 25 - 13 (9 - 6)
Kadarkúti SZSE - NIKÉ SE 42 - 15 (24 - 6)
szabadnapos: Barcsi VSE
XX. Forduló (április 13-14.)
Kadarkúti SZSE - Zalaszentgrót KC 35 - 26 (23 - 14)
NIKÉ SE - Petőfi SE 18 - 21 (7 - 8)
Barcsi VSE - GÓ-NA Lenti 39 - 23 (20 - 8)
Kutas NKC - Csurgói NKC 21 - 27 (8 - 14)
Egerszegi KK - Botfai LSC 40 - 24 (19 - 11)
Vonyarcvashegy SE - IZZÓ SE 32 - 19 (17 - 8)
szabadnapos: BBSC
XIX. Forduló (április 6-7.)
Petőfi SE - Zalaszentgrót KC 16 - 25 (7 - 13)
Kadarkúti SZSE - Barcsi VSE 28 - 31 (14 - 18)
BBSC - Egerszegi KK 28 - 29 (15 - 14)
Botfai LSC - Kutas NKC 22 - 29 (12 - 19)
IZZÓ SE - NIKÉ SE 19 - 11 (8 - 6)
Vonyarcvashegy SE - Csurgói NKC 16 – 35 (7 – 17)
Szabadnapos: GÓ-NA Lenti
XVIII. Forduló (március 23-24.)
GÓ-NA Lenti - BBSC 23 - 28 (11 - 17)
Zalaszentgrót KC - IZZÓ SE 34 - 19 (14 - 7)
Vonyarcvashegy SE - Botfai LSC június 8-án
NIKÉ SE - Csurgói NKC 27 - 41 (9 - 24)
Kutas NKC - Egerszegi KK 29 - 31 (15 - 17)
Barcsi VSE - Petőfi SE 28 - 10 (12 - 5)
Szabadnapos: Kadarkúti SZSE
XVII. Forduló (március 16-17.)
Zalaszentgróti KC - Csurgói NKC 19 - 30 (9 - 12)
Egerszegi KK - Vonyarcvashegy SE 32 - 21 (19 - 9)
IZZÓ SE - Barcsi VSE június 8-án
GÓ - NA Lenti - Kadarkúti SZSE 23 - 27 (13 - 13)
BBSC - Kutasi NKC 35 - 22 (16 - 10)
Botfai LSC - NIKÉ SE 10 - 14 (4 - 7)
Szabadnapos: Petőfi SE
XVI. Forduló (március 9-10.)
Botfai LSC - Zalaszentgrót 16 - 23 (9 - 9)
NIKÉ SE - Egerszegi KK 21 - 32 (11 - 20)
Balatonboglári SC - Kadarkúti SZSE 28 - 25 (9 - 15)
Vonyarcvashegy SE - Kutasi NKC június 1-én
Barcsi VSE - Csurgói NKC 27 - 28 (15 – 15)
GÓ-NA Lenti - Petőfi SE 22 - 11 (13 - 5)
Szabadnapos: IZZÓ SE
XV. Forduló (március 2-3.)
Vonyarcvashegy SE - BBSC 12 - 29 (4 - 14) felcserélt pályaválasztással
Egerszegi KK - Zalaszentgróti KC 30 - 23 ( 16 - 12 )
IZZÓ SE Junior - GÓ-NA Lenti 20 - 30 ( 9 - 13 )
Kutasi NKC - NIKÉ SE 41 - 22 ( 21 - 10 )
Botfai LSC - Barcsi VSE 11 - 20 ( 7 - 9 )
Petőfi SE - Kadarkút SZSE 19 - 30 ( 11 - 17 )
Szabadnapos: Csurgói NKC
XIV. Forduló (február 23-24.)
GÓ-NA Lenti - Csurgói NKC 16 - 21 (7 - 12)
Zalaszentgróti KC - Kutasi NKC 24 - 24 (15 - 12)
NIKÉ SE - Vonyarcvashegy SE 17 - 17 (8 - 8)
Barcsi VSE - Egerszegi KK 35 - 23 (17 - 8)
BBSC - Petőfi SE Fonyód 30 - 20 (14 - 8)
Izzó SE - Kadarkúti SZSE június 1-én
Szabadnapos: Botfai LSC
XIII. Forduló (december 7-9.)
Zalaszentgróti KC - Vonyarcvashegy SE 30 - 24 (19 - 12)
Csurgói NKC - Kadarkúti SZSE 19 - 19 (10 - 11)
Barcsi VSE - Kutasi NKC 28 - 20 (11 - 6)
GÓ-NA Lenti - Botfai LSC 25 - 14 (16 - 5)
BBSC - NIKÉ SE 27 - 11 (14 - 5) felcserélt pályaválasztással
Petőfi SE Fonyód - IZZÓ SE 21 - 13 (7 - 4)
Szabadnapos: Egerszegi KK
XII. Forduló (december 1-2.)
Botfai LSC - Kadarkúti SZSE 17 - 24 (9 - 10)
Egerszegi KK - GÓ-NA Lenti 26 - 22 (12 - 13)
Csurgói NKC - Petőfi SE Fonyód 25 - 16 (13 - 7)
Barcsi VSE - Vonyarcvashegy SE 28 - 16 (14 - 7)
NIKÉ SE - Zalaszentgróti KC 17 - 31 (8 - 20)
IZZÓ SE - BBSC 21 - 21 (14 - 10)
Szabadnapos: Kutasi NKC
XI. Forduló (november 24-26.)
Petőfi SE - Botfai LSC 17 - 17 (14 - 12)
Barcsi VSE - NIKÉ SE 33 - 14 (18 - 7)
GÓ-NA Lenti - Kutasi NKC 29 - 18 (12 - 7)
Egerszegi KK - Kadarkúti SZSE 25 - 28 (10 - 14)
BBSC - Zalaszentrgóti KC 21 - 26 (9 - 15)
IZZÓ SE - Csurgói NKC 21 - 26 (9 - 16)
Szabadnapos: Vonyarcvashegy SE
X. Forduló (november 17-18.)
Csurgói NKC - BBSC 23 - 21 (10 - 9)
Egerszegi KK - Petőfi SE 27 - 17 (11 - 7)
GÓ-NA Lenti - Vonyarcvashegy SE 30 - 23 (13 - 10)
Zalaszentgróti KC - Barcsi VSE 29 - 23 (29 - 23)
Botfai LSC - IZZÓ SE 19 - 12 (8 - 6)
Kutas NKC - Kadarkúti SZSE 23 - 33 (12 - 15)
szabadnapos: NIKÉ SE
IX. Forduló (november 10-11.)
BBSC – Barcsi VSE 24 - 23 (8 - 8)
Petőfi SE – Kutas NKC 26 - 23 (14 - 13)
Kadarkúti SZSE – Vonyarcvashegy SE 28 - 17 (13 - 8)
Csurgói NKC - Botfai LSC 25 - 19 (15 - 6)
GÓ-NA Lenti – NIKÉ SE 39 - 10 (20 - 5)
IZZÓ SE - Egerszegi KK 15 - 22 (5 - 13)
szabadnapos: Zalaszentgrót KC
VIII. Forduló (november 3-4.)
Zalaszentgrót KC - GÓ-NA Lenti 27 - 16 (16 - 6)
Egerszegi KK - Csurgói NKC 28 - 28 (17 - 15)
Kutasi NKC - IZZÓ SE 22 - 14 (12 - 7)
Petőfi SE - Vonyarcvashegy SE 20 - 18 (6 - 6)
Botfai LSC - BBSC 11 - 24 (6 - 14)
NIKÉ SE - Kadarkúti SZSE 10 - 27 (7 - 12)
szabadnapos: Barcsi VSE
VII. Forduló (október 27-28.)
Zalaszentgrót KC - Kadarkúti SZSE 24 - 25 (10 - 15)
Petőfi SE - NIKÉ SE 22 - 16 (11 - 8)
GÓ-NA Lenti - Barcsi VSE 22 - 24 (11-12)
Csurgói NKC - Kutas NKC 27 - 24 (12 - 17)
Botfai LSC - Egerszegi KK 21 - 23 (8 - 10)
IZZÓ SE - Vonyarcvashegy SE 17 - 22 (7 - 11)
szabadnapos: BBSC
VI. Forduló (október 20-21.)
Zalaszentgrót KC - Petőfi SE 29 - 17 (19 - 7)
Barcsi VSE - Kadarkúti SZSE 23 - 26 (10 - 16)
Egerszegi KK - BBSC 18 - 26 (10 - 15)
Kutas NKC - Botfai LSC 25 - 20 (14 - 9)
NIKÉ SE - IZZÓ SE 13 - 20 (5 - 9)
Csurgói NKC - Vonyarcvashegy SE 10 - 0* versenybizottsági döntés alapján
Szabadnapos: GÓ-NA Lenti
V. Forduló (október 13-14.)
BBSC - GÓ-NA Lenti 24 - 16 (14 - 6)
IZZÓ SE - Zalaszentgrót KC 16 - 25 (7 - 14)
Botfai LSC - Vonyarcvashegy SE 16 - 17 (6 - 8)
Csurgói NKC - NIKÉ SE 41 - 18 (19 - 8)
Egerszegi KK - Kutas NKC 27 - 27 (17 - 12)
Petőfi SE - Barcsi VSE 7 - 19 (3 - 7)
Szabadnapos: Kadarkúti SZSE
IV. Forduló (október 6-7.)
Csurgói NKC - Zalaszentgróti KC 27 - 22 (11 - 12)
Vonyarcvashegy SE - Egerszegi KK 21 - 31 (9 - 17)
Barcsi VSE - IZZÓ SE 20 - 14 (10 - 6)
Kadarkúti SZSE - GÓ - NA Lenti 24 - 26 (12 - 13)
Kutasi NKC - BBSC 18 - 22 (8 - 10)
NIKÉ SE - Botfai LSC 13 - 25 (7 - 15)
Szabadnapos: Petőfi SE
III. Forduló (szeptember 29-30.)
Zalaszentgrót - Botfai LSC 17 - 12 (9 - 5)
Egerszegi KK - NIKÉ SE 36 - 17 (18 - 6)
Kadarkúti SZSE - Balatonboglári SC 22 - 21 (7 - 9)
Kutasi NKC - Vonyarcvashegy SE 31 - 24 (18 - 12)
Csurgói NKC - Barcsi VSE 28 - 26 (13 - 10)
Petőfi SE - GÓ-NA Lenti 15 - 25 (9 - 11)
Szabadnapos: IZZÓ SE
II. Forduló (szeptember 22-23.)
BBSC - Vonyarcvashegy SE 25 - 13 ( 14 - 5 )
Zalaszentgróti KC - Egerszegi KK 31 - 21 ( 14 - 9 )
GÓ-NA Lenti - IZZÓ SE Junior 13 - 9 ( 5 - 4 )
NIKÉ SE - Kutasi NKC 15 - 25 ( 6 - 10 )
Barcsi VSE - Botfai LSC 20 - 13 ( 12 - 6 )
Kadarkút SZSE - Petőfi SE 30 - 19 ( 15 - 9 )
Szabadnapos: Csurgói NKC
I. Forduló (szeptember 15-16.)
Szabadnapos: Botfai LSC
|